Reference


Dětský pokoj - Častolovice

Dětský pokoj - Častolovice

Vyjádření zákazníka:

Zakázka byla perfektně zpracovaná na základě potřeb zákazníka s max. využitím prostoru a doplněna praktickými i originálními prvky. Zhotovení je naprosto precizní a dodání dle termínu dohody. Oceňuji i maximální vstřícnost a ochotu. Mohu doporučit pro každého, kdo má zájem o kvalitní nábytek s dlouhou životností.

Irena K., Častolovice

Koupelna - Jablonné nad Orlicí

Koupelna - Jablonné nad Orlicí

Předmětem zakázky byla netradičně obložená skříňka v koupelně a další vybavení obývacího pokoje nábytkem včetně okenních parapetů.

Vyjádření zákazníka:

 S prací pana Stanislava Dolečka jsem byla velmi spokojena. Navrhl a vyhotovil mi doplňky a úložnou skříňku do koupelny, která je obložena a vykládána obklady, které jsou na zdech koupelny. Dále pak nábytek do obývacího pokoje a okenní parapety, které s nábytkem korespondují. Pan Doleček má velmi vytříbené estetické cítění, velký smysl pro detail a poctivou "neodfušovanou" práci. Vřele doporučuji tohoto MISTRA svého řemesla všem, kteří se chystají zařizovat svůj byt nebo si chtějí pořídit do bytu něco nového, pěkného a neotřelého.

 

Laďka D., Jablonné nad Orlicí

Kanceláře - Elektrokomplet, Jablonné nad Orlicí

Kanceláře - Elektrokomplet, Jablonné nad Orlicí

Vyjádření zákazníka:

Dovolte, abychom Vám poděkovali za výrobu a dodávku zařízení naší kanceláře. Vše bylo navrženo a vyrobeno k naší naprosté spokojenosti, nábytek i užitné prostory jsou navrženy velice účelně.

Celkový dojem z tohoto nového prostředí je příjemný nejen pro nás, ale i pro naše zákazníky a návštěvy. Slyšíme jenom chválu.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně takto spokojených zákazníků.

Miroslav Hermann - ELEKTROKOMLET, Jablonné nad Orlicí

Vstupní hala - Brandýs nad Orlicí

Vstupní hala - Brandýs nad Orlicí

Zakázka obsahovala realizaci vstupní haly včetně dveří a šatních skříní.

Vyjádření zákazníka:

Firma pana Dolečka pro nás vyráběla vybavení pro vstupní halu včetně dveří a šatních skříní.Od začátku byla spolupráce na vysoké profesionální úrovni, termíny byly vždy dodrženy a návrhy řešení detailně zpracovány tak, že bylo vždy možno prodiskutovat změny řešení. Zvolili jsme málo tradiční materiál kovolaminát a pan Doleček si s tím velice dobře poradil, vše je zpracováno velice precizně.

Chystáme v domě další úpravy a na truhlářské práce jsme již nyní domluveni s firmou Doleček. Můžeme jen doporučit.

Zachařovi, Brandýs nad Orlicí

Kompletní vybavení bytu - Letovice

Kompletní vybavení bytu - Letovice

Zakázka obsahovala realizaci kuchyně na míru, rohového psacího stolu, knihovny a skříněk do obývacího pokoje.

Vyjádření zákazníka:

O kvalitě odvedené práce, spolehlivosti, vstřícnosti a o naší naprosté spokojenosti nejlépe vypovídá to, že v průběhu posledních 10 let jsme si od pana Dolečka nechali vyrobit kuchyň, vysněný rohový psací stůl na míru, dokonalou knihovnu a neméně dokonalé skříňky do obýváku. Vše přizpůsobené našim potřebám, s nadčasovým designem a bez závad i po letech. Nemůžeme se dočkat, až budeme přestavovat ložnici a bude potřeba ji vybavit nábytkem.

A protože se nám nábytek od pana Dolečka opravdu líbí a ložnicí vyčerpáme současné možnosti spolupráce, nezbude nám, než začít předělávat půdu... :-)

Těšíme se na další spolupráci.

Monika a Radek, Letovice

Ložnice - Přezletice, Praha

Ložnice - Přezletice, Praha

Zakázka obsahovala realizaci postelí, kuchyně a úložných prostor v bytě.

Vyjádření zákazníka:

Firma Doleček dokonale splnila všechny mé požadavky ohledně realizace kuchyně a úložných prostor v novém bytě. Dokumentace návrhu včetně cenové nabídky byla detailně vypracována, takže jsem po celou dobu měla přehled, jak práce pokračují a kolik za ně zaplatím.

Výběr materiálu, spotřebičů a prostorové uspořádání bylo provedeno také na vysoké profesionální úrovni. Celkově byl projekt proveden k mé naprosté spokojenosti a přesně na míru bytových dispozic. Po instalaci jsem mohla v nové kuchyni okamžitě začít vařit a vestavěné skříně jsou nejen velice praktické, ale i ozdobou mého nového bytu.

Ing. Michaela Viková, Přezletice, Praha-východ

Kuchyňská linka - Hylváty

Kuchyňská linka - Hylváty

Zakázka obsahovala komplexní služby od počátečního návrhu vhodného řešení až po finální dodání a montáž linky.

Vyjádření zákazníka:

Co se týče projektu dodávky a montáže celé kuchyňské linky mohu zpětně konstatovat, že navrhované termíny dodávky byly 100% dodrženy. Samotná montáž byla provedena ve vysoké kvalitě z materiálu a vybavení mnou odsouhlasených

 Výsledný dojem celého díla včetně barevného ladění odpovídá mým představám a je i předmětem obdivu náhodných návštěv. Osobně oceňuji uspořádání jednotlivých prvků v lince, jejich praktičnost a řešení úložného prostoru. V takové kuchyni je radost vařit!

Matějkovi, Ústí n. Orl. Hylváty

TOPlist